Apie Mus

Kokia mūsų veikla?

Monbalt yra dviejų tipų internetinė platforma, skirta gamintojams ir verslininkams, norintiems efektyviau rasti naujų pajamų kanalų.
  • Gamintojai visoje Lietuvoje reprezentuoja savo įmonės profilius, pateikdami kuo daugiau informacijos apie savo verslą ir produktus.
  • Mes padedame aktyviai kurti perspektyvas ir užmegzti patikimus verslo santykius su gamintojams ir dalijamės įvairių verslo sričių ekspertų patarimais, teikdami “vieno langelio” paslaugas verslininkams.

„Mano gamybą“ valdo Lietuvos įmonė „Monbalt“ ir keli pagrindiniai konsultavimo ir sprendimų partneriai, kurie rūpinasi įvairiais žingsniais procese, kai mūsų klientai ieško naujų eksporto partnerių užsienyje arba nori rasti naujų produktų gamintojų.

Mūsų tinklas teikia aktyvią reklamą savo klientų vardu, giliai specializuojasi ir garantuoja, kad lūkesčiai bus teikiami kaip sutarta, reguliariai. Jei to nepakanka, mūsų partneriai gali padėti patenkinti specifinius poreikius.

Mūsų istorija

Mes pradėjome „Mano gamyba“ kaip vieną iš „Baltmodus“ įmonės filialų pandemijos laikotarpiu, kai pastebėjome, jog yra didelis išūkis norinties rasti patikimą gamintoją įvairiems produktams.

Ypač prekyboje, kurioje dalyvauja daug tarpininkų, vyriausybinių agentūrų, brokerių, visi, turintys skirtingų lūkesčių ir supratimą apie tą patį dalyką, bando parduoti ar pirkti.

Techniškai mes esame paprasta internetinė svetainė, kurioje artimiausiu metu bus dirbtinio intelekto ir automatikos plėtros planai. Bet mes jau turime didelį tinklą, galimybes eksponentiškai augti, nes žinome, kas iš tikrųjų veikia.

Štai kaip mes pasiekiame rezultatus kiekviename savo versle – pradedant paprastu, turint didelių žinių (tai vyksta per procesą), partneriais ir suteikiant didžiulę vertę proceso metu.