Apie projektą

ManoGamyba.lt – Lietuvos gamintojų katalogas su jų produkcijos aprašymais, nuotraukomis, prekybos vietų sąrašais ir išskirtiniu gaminių įsigyjimu (II etapas). Susijusių naujienų publikavimas, naujovių pristatymas užsienio rinkose naudojantis manogamyba.lt platforma (III etapas).

Siekiami tikslai:

 • padidinti Lietuvoje dirbančių įvairaus dydžio gamintojų žinomumą (net ir pačių mažiausių), pajamas ir pelningumą parduodant savo geriausios kokybės gaminius pirkėjams vertinantiems mūsų šalies patirtį ir žinias.
 • padėti žmonėms ar įmonėms rasti gamybos specialistus naujoms, inovatyvioms idėjom išbandyti ir įgyvendinti.

Gamintojai registruojami kataloge nemokamai. Informacija pateikia lankytojai, patys gamintojai ar mūsų iniciatyva surenktant ją iš viešai prieinamų šaltinių: interneto ir spaudos.

Kiekvienas gamintojas radęs savo įmonę pas mus gali registruotis kaip jos savininkas ir ją tobulinti, atnaujinti informacija apie savo veiklą taip pat nemokamai.

Sekančiuose projekto vystymo etapuose planuojamos mokamos paslaugos padedančios išsiskirti tarp kitų gamintojų, leidžiančios pateikti savo produktus su ar be galimybės juos įsigyti. Pasidomėkite apie reklamos galimybes gamintojams.

Projekto paieškos sistema suteikia galimybę ieškoti įmonių pagal:

 • veiklą
 • pavadinimą
 • paslaugas
 • klientų vertinimus
 • gaminius
 • lokaciją (bei planuoti maršrutą)

Kodėl verta rinktis manogamyba.lt ?

 1. Nemokamas ir galingas įrankis didinantis Jūsų žinomumą Lietuvoje ir užsienio šalyse
 2. Lengvai rasite gamintoją savo idėjai įgyvendinti
 3. Turėsite galimybę parduoti savo pagamintus produktus
 4. Sužinosite klientų nuomonę apie savo veiklą

Taisyklės ir autorinių teisių privatumo politika

1. Visos autorinės teisės į ManoGamyba.lt duomenų bazę, svetainės dizainą ir turinio valdymo sistemą priklauso ManoGamyba.lt teisėtam valdytojui.

2. Draudžiama kopijuoti, platinti, dauginti ManoGamyba.lt portale paskelbtą informaciją ir vaizdinę medžiagą: straipsnius, reklaminius skydelius, nuotraukas ir pan., bet kokiais (išskyrus asmeniniam naudojimui) tikslais platinti ar perkelti į kitas laikmenas bei kitas internetines svetaines, nebent tik gavus administratoriaus sutikimą rašytiniu susitarimu.

3. ManoGamyba.lt portale esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai, nuotraukos ir pan. priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų teisėtiems savininkams.

4. ManoGamyba.lt valdytojai gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jo interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (vizualinę, tekstinę ir pan.), nurodydami autoriaus vardą taip, kaip yra susitarta su informacijos teikėju.

5. ManoGamyba.lt turi teisę, savo nuožiūra ir be atskiro įspėjimo, bet kada keisti svetainės dizainą, duomenų bazės turinį ir joje esančią medžiagą ir informaciją.

6. ManoGamyba.lt pasilieka teisę nepriimti, pašalinti medžiagą ar informaciją, kurios turinys ar išraiškos priemonės pažeidžia ar gali pažeisti LR galiojančius įstatymus ar yra nesusijęs su portalo ManoGamyba.lt naudojimo tikslais bei turiniu ir įstatymo nustatytais atvejais bei tvarka perduoti informaciją apie tai atitinkamoms institucijoms.

7. ManoGamyba.lt portalo valdytojai negarantuoja, kad informacijos pateikimo funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad informacija bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokią medžiagą, kurią jūs skaitote, žiurite, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi ManoGamyba.lt portalu, yra išimtinai Jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik Jūs atsakote už žalą, padarytą Jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai ir pan. Jūs taip pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

8. Vartotojai siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (vizualinę, tekstinę ir pan.) ManoGamyba.lt portalo puslapiuose, suteikia šio portalo valdytojui teises į šios informacijos (vizualinės, tekstinės ir pan.) skelbimą ManoGamyba.lt puslapiuose ir kitose žiniasklaidos priemonėse. ManoGamyba.lt kūrėjai neprivalo atlyginti šios informacijos (vizualinės, tekstinės ir pan.) pateikėjui.

9. Vartotojas turi teisę užsiregistruoti, išsiregistruoti iš ManoGamyba.lt portalo duomenų bazės. Pateikti kontaktinę informaciją užregistravimui, ją taisyti, jei duomenys yra neteisingi.

ManoGamyba.lt nėra atsakingas už svetainių, į kurias aktyvuotos nuorodos mūsų svetainėje, turinį.  Tačiau jei pastebėjote netikslumų ar manote kad mūsų surinktą informaciją reikėtų papildyti, prašome pranešti mums.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Skip to toolbar