Dažniausiai užduodami klausimai

Jei turite papildomų klausimų, prašome, užpildykite po klausimais esančią užklausos formą kuo išsamiau aprašydami kas Jus domina.
 1. Užpildyti arba sukurti savo įmonės profilį, reguliariai prižiūrėti (nemokamai pačiam arba už 25EUR/mėn. padarysime mes);
 2. Jūsų profilis nuolatos bus pristatomas mūsų kontaktų tinklui, atnaujinamas, bet mes neįsipareigojame konkretaus partnerių pateikimo Jums. Atsiradus partneriui ir Jums patvirtinus, jog norėtumėte organizuoti susitikimą, pasirašysime komisinio atlygio sutartį ir supažindinsime su potencialiu pirkėju užsienyje.

 3. Norėdami konkretesnių, greitesnių rezultatų siūlome užsisakyti viena iš paslaugų planų (Partneris 290EUR/mėn + 4% arba Vykdytojas 900EUR/20val. + 2%).
 4. a. “Partneris” mes įsipareigojame per mėnesį supažindinti su 2 potencialiais pirkėjais ir suteikti patarimus proceso metu. Suderinti poreikius ir lūkesčius, toliau komunikacija perduodama Jums.
  b. “Vykdytojas” – Jums yra atrenkamas ir priskiriamas lokalus užsienio šalies gyventojas su patirtimi Jums reikalingoje srityje arba pardavimuose ir įgyvendina jam priskirtas užduotis, tikslus bei atsiskaito už atliktus darbus. Jums patvirtinus jog potencialaus partnerio aprašymas atitinka Jūsų lūkesčius perduodamas kontaktas.

Taip, pinigus grąžinsime užsisakius rinkos analizės dokumentą ir mūsų pateikti potencialūs partneriai neatitiks analizės metų gautų duomenų. Rinkos analizės dokumento kaina iki 1400 Eur.

Kiekvienas iš mokamų planų suteikia konkrečius rezultatus arba pinigų gražinimo garantiją.

Potencialius partnerius atrenkame pagal Jūsų pateikta informaciją, užpildyta klausimyną. Remiantis tuo dirbame su savo kontaktų tinklu ir partneriais skirtingose šalyse. Jeigu potencialus partneris susidomi Jūsų įmonės profiliu, mes aiškinamės kiek jis atitinka Jūsų lūkesčius ir jeigu yra tikimybė jog tai gali tapti bendradarbiavimu – supažindiname Jus.

 1. Užpildyti apklausos formą, kiek įmanoma išsamiai.
 2. Įvertinamos Jūsų galimybės pritraukti norimą pardavėją, užpildomas ketinimų protokolas.
 3. Pasirašoma komisinio atlygio sutartis.
 4. Paskelbiama nuasmeninta informacija mūsų kontaktų ir partnerių tinkle.
 5. Pradedama paieška visame mūsų tinkle arba ją galite vykdyti sąvarankiškai, kol kas tik mūsų platformoje.
 6. Jeigu reikalinga mūsų partneriai padeda kituose etapuose, nuo įmonės įsteigimo iki el. komercijos sprendimo sukūrimo ar marketingo veiksmų.

Pagal Jūsų pateikta informacija sukursime Jūsų potencialaus tiekėjo profilį, remiantis juo ir informacija apie Jus.

Taip, galime padėti įkurti įmonę ir pasiūlyti finansavimo paieškos būdus ar juose tarpininkauti.